Nasza działalność charytatywna

Gdy tylko możemy wspieramy osoby lub instytucje w ich działaniach. Przykłady naszego zaangażowania pokazujemy na tej stronie.

Allegen na Familiadzie

Czerwiec 2019

Nasza firma brała udział w Familiadzie 2019 zorganizowanej przez Szkoły Salezjańskie w Szczecinie. W sobotę 8 czerwca, zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się po raz czternasty, rodzinny festyn Familiada, w którym wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Podczas tego spotkania uruchomiliśmy punkt informacyjny dotyczący badań genetycznych dla sportowców. Przygotowaliśmy także film „Genetyka dla najmłodszych” który był regularnie pokazywany podczas Familiady 2019, jako „Kino Allegen”. Poniżej kilka zdjęć z tej imprezy.

Podczas naszej akcji pokazywaliśmy film w dla najmłodszych Kinie Allegen na temat „Genetyka dla najmłodszych”.

Zapraszamy do jego obejrzenia, wystarczy nacisnąć przycisk poniżej.

Allegen na The Planet Head Day

Marzec 2019

Nasza firma uczestniczyła w wydarzeniu The Planet Head Day. Razem z organizatorami Fundacją Gryphius wspieraliśmy zbieranie funduszy na potrzeby dzieci chorych na nowotwory. Fundusze mają wesprzeć funkcjonowanie Oddziału Onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Szczecinie reprezentowane przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę.

Głównym działaniem było publiczne golenie głów wolontariuszy oraz malowanie na wybrane kolory – planety.

Tomasz Bernat już po zgoleniu głowy i pomalowaniu na kolor planety Jowisz

WOŚP - graliśmy razem z Orkiestrą

Styczeń 2019

Wspierając akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowiliśmy wesprzeć zbiórkę pieniędzy wystawiając na licytację jeden z naszych produktów – badanie genu ACTN3 pozwalającego określić genetycznie zdolności nasz organizmu do wysiłku.

Uprzejmie informujemy, iż licytacja zakończyła się powodzeniem!  Na rzecz WOŚP udało się przekazać wylicytowaną kwotę w wysokości 54 zł.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie!!!

Close Menu